Глухівчанку помилково відправили в сумський онкодиспансер з чужими результатами

Одна з родин Глухова знаходиться буквально за межею бідності: в ній дві жінки, мати з донькою, обидві – інваліди, виживають за соціальні пенсії, які практично повністю витрачаються на лікування обох.

І ось, вчора, 9 грудня, глухівчанкам довелося втратити близько 700 грн. через недбальство медиків. Вже не кажучи про витрачений час, сили та нерви. Як розповіла 53-річна Галина (ім’я змінено), її матері – 80, жінка серйозно хвора,  їй потрібна операція в Сумах.

Шосткинському «парфюмеру» загрожує тюремний термін [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/shostkinskomu-parfjumeru-zagrozhuie-tjuremnij-termin/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Перед цим пенсіонерка здала аналізи за місцем проживання, в Глухові. Доктор виписав направлення в Сумський онкологічний диспансер. Це вибило сім’ю з колії. По-перше, бабуся розпереживалася: в її-то віці, їхати потрібно автобусом, адже свого автомобіля немає, а на таксі – дуже дорого, а супроводжувати, крім рідної доньки, теж нікому.

До того ж Галина – також далеко не здорова, має інвалідність. Можете собі уявити психологічний стан обох жінок … Тривоги, хвилювання, безсонна ніч.

Рано вранці вони викликали таксі, щоб доїхати до автостанції (5 км), потім найпершим рейсом – на Суми. Однак в онкодиспансері їх чекав неприємний сюрприз: виявилося, співробітниці лабораторії видали їм на руки результати чужих аналізів! Буває ж таке: ім’я, прізвище та по батькові пацієнток збіглися … І глухівчанкам довелося повертатися додому за своїми аналізами.

Обуренню Галини і її старенької матері немає меж. Адже вони через недогляд лаборанток даремно витратили майже 700 грн. на дорогу в обидва боки, були в цілому 8 годин в дорозі … Тепер глуховчанкі готуються до чергового марш-кидка, але вже зі своїми аналізами. Та тільки хто поверне їм втрачені гроші, сили, нерви і час?

Оксана Ковальова

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *