Янголи поруч. У Глухові чоловік врятував сім’ю

На минулому тижні в Глухові сталася НП.

Місцева мешканка готувала обід на веранді, а її 4-річний син грав у кімнаті. Жінка регулярно навідувалася до сина, але коли в черговий раз забігала до нього, раптом зачинилися вхідні двері. Мати з дитиною виявилися закриті в будинку, а на веранді залишилася включеною плита.

Поки господиня намагалася відкрити двері гострими предметами (манікюрні ножиці, ножик, спиці), борщ на плиті кипів вже щосили. Був ризик, що вода заллє конфорку і газ піде в кімнату. Господиня вже збиралася викликати МНС, як раптом їй подзвонив приятель. Жінка розповіла йому про заблоковані двері і про ситуацію на веранді. Літній чоловік швидко примчав на автівці, прихопивши з собою сокиру та болгарку.

На Сумщині екс-поліцейського змусили повернути 13 тис.гривень [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/novini/na-sumshhini-eks-policejskogo-zmusili-povernuti-13-tis-griven/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

До його приїзду веранда була заповнена парою, газ не горів – конфорка була повністю залита. Розібравшись з плитою, чоловік взявся за двері. Нарешті мама з малюком були звільнені.

Журналісти поспілкувалися зі старшим інспектором ДПРЧ Максимом Гончаровим і поцікавився, чи часто таке відбувається в Глухові. За його словами, кілька разів на рік хтось обов’язково заблокується. Вирішити проблему можна лише за допомогою МНСників, які професійно і з мінімальною шкодою для господарів відкривають двері. Але глухівчанці пощастило – обійшлися без рятувальників. Останній раз аналогічна НП була тиждень тому: зачинилися двері в одній з квартир п’ятиповерхового будинку, і господар-пенсіонер не міг вийти на вулицю. Ситуація ускладнювалася тим, що він потребував екстреної медичної допомоги, і до нього в квартиру не могла потрапити фельдшер …

 

Ваш Шанс

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *