Конотопські правоохоронці допомогли водієві загасити палаючий вантажний автомобіль

На зображенні може бути: текст

Поліцейські Конотопського районного відділу поліції локалізували вогонь, який охопив фуру. Завдяки злагодженим та швидким діям поліцейським, від пожежі ніхто не постраждав.

Під час несення служби на блокпосту, правоохоронці помітили, що до пункту пропуску наближається транспортний засіб «Renault HP420». Коли фура під’їхала ближче, поліцейські побачили, що права сторона тягача охоплена полум’ям вогню.

На зображенні може бути: текст

Співробітники поліції миттєво відреагували та кинулись рятувати водія. За допомогою вогнегасника, що знаходився на блокпосту правоохоронці локалізували вогонь та викликали Державну службу з надзвичайних ситуацій аби останні з’ясували причину загоряння.

Завдяки швидким та злагодженим діям поліцейських, 46-річний водій не постраждав. Також неушкодженим залишилось насіння соняху, яке знаходилося в причепах вантажівки.

На зображенні може бути: трамвай, потяг та текст

Правоохоронці закликають водіїв перед кожною поїздкою перевіряти технічний стан транспортного засобу, аби не наразити себе на небезпеку. А також нагадують про обов’язкову наявність вогнегасників в автомобілях.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *