На Сумщині невідомі грабують пенсіонерів, які проживають в селах (фоторобот)

Минулого тижня на території Кролевецького району, в селах Локня та Спаське, було скоєно два розбійні напади. В обох випадках жертвами нападників стали особи похилого віку. Невідомі, проникаючи до помешкань літніх людей, з погрозою застосування насильства відбирали у пенсіонерів гроші та майно. За обома цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбійний напад). Поліція встановлює особи нападників та їх місцеперебування, і сподівається на допомогу громадськості.

Правоохоронці просять відгукнутися всіх, хто володіє будь-якою інформацією про:

– невідомих людей чи незнайомі автомобілі, які бачили в даних населених пунктах або поблизу, особливо в нічний час;

– місцевих мешканців, до яких приїздили сторонні особи, або які можуть мати відношення до вчинення даних злочинів;

– автомобілі, які пересувались в зустрічному або в попутному з вами напрямку в нічний час, з 12.01.20 на 13.01.20 року поблизу села Локня та в ніч з 16.01.20 на 17.01.20 поблизу села Спаське.

Має значення марка авто, колір, державні знаки, кількість пасажирів, автомобілі таксі та наявні у Вас записи відеореєстратора.

Псевдослідчі на Сумщині знову розводять людей: звикли давати хабарі? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/psevdoslidchi-na-sumshhini-znovu-rozvodjat-ljudej-zvikli-davati-habari/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Крім того, в разі упізнання, просимо повідомити відомості щодо особи, зображеної на малюнку – цей чоловік може бути причетним до нападів на пенсіонерів. Контактний номер телефону, на який ви можете повідомити відому вам інформацію – (068) 801-72-95.

В тому разі, якщо у Вас немає можливості зателефонувати, або Ви з особистих причин не можете цього зробити – на даному номері діють месенджери «Вайбер» та «Ватсап». Анонімність гарантовано.

05453.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *