На Сумщині розлита на дорозі фарба спричинила переполох у райцентрі

Сьогодні, 12 лютого, стався інцидент, який підняв на ноги оперативні служби міста Шостка.

Місцеві жителі повідомили про невідомому речовині, яке було розлито по вул. Привокзальна і вул. Короленка. Пильність людей після екологічної катастрофи 2015 р можна зрозуміти …

Поліція відразу перекрила ділянку дороги по вул. Привокзальній від автостанції до повороту на вул. Робочу. Також перекрита дорога по вул. Короленка до повороту на вул. Марата.

Бездоріжжя: де в 2020 році на Сумщині будуть ремонтувати дороги [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/bezdorizhzhja-de-v-2020-roci-na-sumshhini-budut-remontuvati-dorogi/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Як повідомила на місці події і. о. заступника міського голови Ольга Ткаченко, задіяні оперативні служби, працює слідчо-оператвная група поліції, рятувальники, працівники санітарної служби. «Все по процедурі. Поки дорога на цій ділянці буде перекрито », – поінформувала Ольга Ткаченко.

Стало відомо про можливу причину інциденту. Справа в тому, що випадково було розлито відро друкарської фарби, яке перекинулося в автомобілі. Про це розповіла представник підприємства «Зодіак». На підприємстві цією фарбою наносять малюнок на гофротару.

Рятувальники будуть змивати фарбу з проїжджої частини.

shostka.info

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *