На Сумщині стріляли в дорожніх працівників

Подія сталася в м.Охтирка…

Водій на автомобілі «Volkswagen Golf 4» іноземної реєстрації чорного кольору, які в народі називають євробляхами,  рухався у напрямку м. Суми по ділянці автодороги по вул. Сумській,  де саме  проводилися ремонтні роботи дорожнього покриття.

Молодик так поспішав, що не звернув  увагу на попереджувальні дорожні знаки про ремонтні роботи. Поблизу магазину «Дар`я»  наскочив на будівельні матеріали і пошкодив днище свого автомобіля, внаслідок чого трапилось витікання мастила. Зупинившись,  водій вийшов з автомобіля та почав висловлювати претензії з даного приводу у бік працівників, які проводили  ремонтні роботи,  а потім почав висловлюватися  ще й нецензурною лайкою, виявляючи зневагу до них.

Отримай пенсію в Україні та помри! [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/otrimaj-pensiju-v-ukraini-ta-pomri/”]ЧИТАТИ[/su_button]

Можете уявити собі ситуацію, в якій заручниками опинилися ремонтники, коли водій сів за кермо, рушив з місця  і, проїжджаючи мимо них, висунув з вікна пістолета і почав гатити по них кулями. Люди, злякавшись за своє життя, почали тікати. В цей час у водія  випав з пістолету магазин, так  він зупинив автомобіль, вийшов із нього, підняв магазин та, сівши до автомобіля, залишив місце події. Це вже після проведення слідчих дій було встановлено, що пістолет був стартовим  «Retay 17 byRetayArms, TurketCal 9 mm, R.A.K.»  і стріляв  він у напрямку дорожніх працівників, над їх головами.

Чоловіка суд визнав винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та призначив  йому покарання один рік обмеження волі. Проте на підставі ст. ст. 75, 76 КК України його звільнено від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на один рік, якщо протягом іспитового строку він не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки:  періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання,  роботи або навчання;  не виїжджати за межі України без погодження уповноваженого органу з питань пробації.

Речові докази – стартовий пістолет та магазин з патронами до нього – конфісковано. Шкода, що ремонтники не заявили позов про моральну шкоду, аби неадекватний водій компенсував їм  за пережитий стрес.

Джерело roxolana

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *