На Сумщині вчителям та медикам повністю погасили заборгованість із зарплати?

Під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із зарплати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат Алла Шамрай, начальник відділу фінансово-ресурсного забезпечення обласного департаменту освіти і науки, розповіла, що на сьогодні за рахунок стабілізаційної дотації і перерозподілу коштів освітньої субвенції зарплата працівникам освіти повністю виплачена.

Про ліквідацію заборгованості в сфері медицини повідомила т. в. о. начальника обласного управління охорони здоров’я Надія Лисенко: «Майже всі медустанови області, крім Тростянецької ЦРЛ, погасили заборгованість з виплати зарплати за рахунок власних доходів і додаткової державної субвенції, яка склала в цьому році 28 млн. грн.

Зараз в Тростянецькій ЦРЛ медпрацівникам не виплачена зарплата в сумі 100 тис. грн. А прогнозована заборгованість по цьому ж закладу в новому році становить -2,8 млн. грн ».

Сумська політика по-пацанськи: депутат запросив колегу «сам на сам» [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-chergova-smertelna-dtp-25-12-2019/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Вона акцентувала увагу членів обласної комісії на те, що Тростянець не є більш економічно незахищеним, ніж, наприклад, Краснопілля, де заборгованість була погашена. Нестачу коштів на виплату зарплати працівникам медустанов ліквідували і в м.Конотоп та Глухів, виділивши по 10 млн. з місцевого бюджету.

Разом з тим загроза невиплати зарплати в новому році все ж існує в окремих ОТГ. Станом на 1 січня 2020 р очікується заборгованість по виплаті зарплати працівникам дошкільних, позашкільних та інших навчальних закладів Тростянецької ОТГ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 779,7 тис. грн. Це стосується і Груньської ОТГ, де по бюджетній сфері очікується заборгованість в сумі 443,5 тис. грн. Зараз чинний голова Груньської громади подав у відставку.

shans.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *