Попелюшка з Конотопа: француз стверджує, що його обібрали як липку (відео)

Історія, схожа на казку, для мешканки Конотопа: знайомство з багатим французом, вагітність, одруження, коштовні подарунки – автівка, шуба, котедж поблизу столиці. Та чому, здавалося б, міцний шлюб тріснув, щойно іноземний чоловік збанкрутів? І чи вдасться українській «попелюшці» обдерти колишнього коханого як липку? 

Звичайна дівчина з міста Конотоп закохала у себе французького багатія, колишнього військового льотчика на ім’я Лоран. А після звістки про вагітність красуні щедрий чоловік засипав Світлану коштовними подарунками.

«Я їй подарував «Пежо-307» новий, я тоді заплатив 17 тисяч доларів. Плюс вона у мене попросила шубу. Я їй сказав: я буду платити тобі 1 000 євро в місяць, не хочу через банк. Вона сказала: це мало», – згадує Лоран Крузе.

Далі історія про Попелюшку підозрілим чином стала нагадувати іншу казку – про «Золоту рибку». Адже після «Пежо-307» жінка захотіла «Мерседес». А згодом, сидячи за кермом чоловікового «Мерседеса», заявила: «Мені потрібен «Порш Кайєн», я хочу кататися на лижах в Куршавелі».

Щоб влаштувати сімейний затишок, пан Лоран звів чималий будинок неподалік столиці – у селі Гнідин. І маєток на 600 квадратів, і землю без тями закоханий іноземець записав на дружину, адже за законом громадянин іншої країни не може бути власником земельної ділянки. Хоча за усе це заплатив із власної кишені. І місцеві добре пам’ятають ввічливого француза, який спорудив для дружини цей котедж.

Як розповідає Лоран Крузе, дружина пішла від нього за два місяці, щойно чоловік повідомив, що гроші скінчилися.

«Ймовірно, знайшла людину, яка дуже багата», – додає пан Лоран.

Лоран Крузе придбав українській дружині автівку і маєток

Після розлучення колишня дружина іноземця Світлана почала вимагати від чоловіка кругленьку суму у вигляді аліментів, мовляв, не платить. Проте суд задовольнив апетити жінки лише частково.

У Сумах знову горіли автомобілі (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-znovu-gorili-avtomobili-video/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Сама уродженка Конотопу стверджує: її французький ексчоловік – просто скнара.

«Я не отримую від нього достатньої суми на забезпечення дитини. Він платить просто смішні гроші з огляду на свою професію і свою посаду, від цієї людини я не отримала нічого. На сьогодні все, що я можу зробити – це законно звернутися в суд, що і було зроблено», – запевняє жінка.

А землю, в яку громадянин Франції вклав власні кошти, завзята красуня швидко приватизувала, поки екскоханий їздив у відрядження. Відтоді спільне майно подружжя Крузе ділить в українських судах.

stopcor.org

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *