Службова недбалість та порушення правил охорони вод зі збитками 1,3 млн грн – підозрюється службовець комунального підприємства Конотопської міської ради

На зображенні може бути: 3 людини та текст

За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру головному інженеру одного з комунальних підприємств Конотопської міської ради за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків та порушення правил охорони водних об’єктів (ч. 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 242 КК України).

За даними слідства, достовірно знаючи про те, що каналізаційно-очисні споруди комунального підприємства вже більше 8-ми років неналежним чином здійснюють свої функції з очищення стічних вод, головний інженер не вживав жодних заходів для усунення недоліків та дотримання процесу очистки вод. Більш того, він дозволив підключити до системи водовідведення ще 186 нових абонентів, чим спричинив забруднення поверхневих вод річки Єзуч, створивши небезпеку для довкілля.

На зображенні може бути: водойма

Згідно висновку експертів внаслідок злочинної недбалості головного інженера комунального підприємства державі спричинено шкоду на суму 1 млн 335 тис грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчим Конотопського відділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Немає опису світлини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *