Суд визнав звільнення ексголовної лікарки Охтирської психлікрані Лілії Неофітної незаконним

Суд визнав звільнення ексголовної лікарки Охтирської психлікрані Лілії Неофітної незаконним і присудив виплатити їй близько півмільйона гривень компенсації за вимушені прогули. Таке рішення сьогодні оголосила суддя Зарічного районного суду м. Суми. Звільнили жінку 24 лютого 2017 року на сесії обласної ради. Причина – вона не перевезла пацієнтів у зв`язку з холодом у палатах у січні 2017 р. Тоді, у сімох пацієнтів виявили пневмонію, одна жінка померла.
У Охтирському районному суді триває розгляд кримінальної справи стосовно Лілії Неофітної .Прокуратура підозрює її у катуванні пацієнтів і залищенні їх у небезпеці.

пише ЮА:Суми

Нагададаємо, що в 2017 році прокуратура затримала та вручила підозру екс-керівнику Охтирської психіатричної лікарні. Її підозрювали у причетності до загибелі пацієнтів і фальшуванні висновків щодо причин смерті.

У Сумах проводять роботи, які вимагають відключення водо-та теплопостачання [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-provodjat-roboti-jaki-vimagajut-vidkljuchennja-vodo-ta-teplopostachannja/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Правоохоронці запевняли про наявність беззаперечних доказів і п’ять доведених випадків смерті пацієнтів. У свідоцтвах про смерть написано про серцеві загострення, тоді як насправді люди помирали від пневмонії. “Серед причин, які призвели до такого захворювання, його тяжкого перебігу і, відповідно, смерті пацієнта, є тривале перебування у приміщеннях з низькою температурою”, – заявляв керівник відділу прокуратури Сумської області Олександр Глядчишин.

Докладніше про історію в лікарні можете прочитати тут Кто ответит за смерть пациентов в психбольнице?

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *