У Лебедині невідомі розбили іграшки на святковій ялинці в мікрорайоні «Черемушки»

На сторінці міськради міста Лебедин у фейсбук з’явилася інформація про те, що невідомі вандали неабияк порозважалися, зірвавши і розбивши ялинкові іграшки з новорічної ялинки, встановленої в одному з районів міста.

“Насвяткувалися!!

А чи, скоріш, досвяткувалися – перше, що спадає на думку, коли бачиш, як безжально хтось поцупив ялинкові прикраси з новорічної красуні у мікрорайоні «Черемушки» і бездумно тут же на місці їх і потрощив. От навіщо?? Додому забрати – це одне, але ж ні, бо ж бачимо залишки від скляних кульок прямо по-під ялинкою. Крім цього, розтрощені розетки, де було увімкнено гірлянду. Ні собі, ні людям – єдине, чим керувалися такі особи. Особи, то м’яко кажучи.

Так само бездумно зламані парканчики на Соборній площі, якими було загорожено від проїзду транспорту територію, де знаходиться головна новорічна красуня. І це з тим, що площа ще від серпня місяця не проїзна і, зрозуміло, що порушення правил дорожнього руху – на совісті самих горе-водіїв і поліції. Але ж нащо трощити паркан??

Шановні лебединці і гості нашого міста, усім нам варто усвідомити одну дуже просту річ – ми житимемо добре і комфортно тільки тоді, коли кожен робитиме якусь добру справу, кожен докладе зусиль задля покращення добробуту, якості життя. І тільки, якщо ми направимо життєву енергію на створення, а не на руйнування, тільки у цьому випадку на нас чекатимуть позитивні зрушення.

А також закликаємо усіх свідомих мешканців: якщо Ви стали свідком подібних дій, повідомляйте про це правоохоронні органи, фіксуйте на фото чи відео та надсилайте нам сюди, щоби місто знало своїх героїв.”

Поліція Сумщини розшукує безвісти зниклого пенсіонера! [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/policija-sumshhini-rozshukuie-bezvisti-zniklogo-pensionera/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *