В Балаклії постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ- Охтирка

Троє військових доставлені в опікове відділення лікарні швидкої і невідкладної допомоги, ще один знаходиться в Балаклійській лікарні.

Вдень, 15 листопада, під час проведення робіт з утилізації боєприпасів на території арсеналу в Балаклії, постраждали сапери 91-го інженерного полку ЗСУ (місце дислокації – Охтирка). Як повідомляв KHARKIV Today, 2 людини загинули, ще четверо поранені.

За даними Генштабу ЗСУ, один з військовослужбовців знаходиться у важкому стані.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА СУМИ ЗОБОВ’ЯЗАЛИ ЗРОБИТИ ТЕРИТОРІЇ БІЛЯ ШКОЛ БЕЗПЕЧНИМИ

У прес-службі Харківської міськради повідомили: трьох поранених доставили в “швидку допомогу”. Всім саперам – від 20 до 30 років. У одного з поранених – сильні опіки, до 60% поверхні тіла і перелом руки. У другого військового поверхня опіків становить 20%, у третього – кілька переломів. Пізніше стало відомо, що одного з саперів перевели у військовий госпіталь.

Нагадаємо, 15 листопада жителі Балаклеї повідомили, що в місті знову почали вибухати снаряди на території військової частини А-1352.

Генштаб ЗСУ підтвердив, що в Балаклії планово підривали те, що не змогли вивезти після вибухів в 2018 році. За інформацією Генштабу, 15 листопада о 14:28 на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами (військова частина А-1352) прозвучало 20 вибухів. Боєприпаси і їх елементи підривали з метою утилізації, оскільки їх неможливо транспортувати.

Причиною ЧП стало загоряння трави в результаті вибуху снаряда. Після цього почали детонувати розкладені поруч для утилізації боєприпаси.