ВАЖЛИВО! Поліція Сумщини розшукує безвісти зниклого Максима Толоку

Працівники серединобудської поліції встановлюють місцезнаходження безвісно зниклого 30-річного Толоку Максима Віталійовича, жителя міста Суми, який 20.11.2019 року близько 13:00 виїхав з с. Гаврилова Слобода Середино-Будського району в напрямку обласного центру і до теперішнього часу не повернувся.

 

На вигляд молодому чоловіку 27-28 років, зріст 170 см, худорлявої тілобудови, волосся чорного кольору, має татуювання у вигляді інь-янь на плечі, на лобі мається невелика гематома.

ПОСТАВ ЗАПИТАННЯ ГОЛОВНОМУ ШЛЯХОВИКУ СУМ ОЛЕКСАНДРУ ВЕГЕРІ

Був одягнений у коротку осінню чорну куртка, чорні джинсові штани,  взутий у  класичні темно-сині туфлі. На голові мав чорну шапку. При собі у молодого чоловіка було 160-170 гривень.

Правоохоронці та родичі зниклого не припиняють пошуки, та звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у пошуках.

Тож якщо комусь відома будь-яка інформація, що може допомогти у розшуку, повідомте про це до Середино-Будського ВП ГУНП в Сумській області за адресою: 41000, м. Середина-Буда, вул. Вокзальна, 2, або за телефонами: (05451) 7-14-52 – чергова частина та 102 (з мобільного безкоштовно). Будемо вдячні за допомогу! Анонімність гарантуємо.

Відділ комунікації поліції Сумської області