Вчительку з Лебединського району можуть посадити на 4 роки

Як ми вже повідомляли раніше, вчителька початкових класів з 20-річним стажем Голубовської школи Лебединського району здала в ломбард 12 шкільних планшетів. Гаджети, конструктори, розвиваючі ігри, нові меблі та інтерактивну дошку школа отримала ще влітку минулого року – в рамках програми «Нова українська школа».

Планшети першокласникам видавали, але застосувати в роботі не виходило через відсутність якісного інтернет-покриття. Коли вже цієї осені провели інвентаризацію – тут-то і спливла пропажа. Виявилося, в одному з класів зникло 12 одиниць техніки.

У Сумах під загрозою закриття вже не дві, а три школи! [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumakh-pid-zahrozoiu-zakryttia-vzhe-ne-dvi-a-try-shkoly/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Спочатку, як повідомив директор школи Леонід Садовій, вчителька говорила, що не причетна до крадіжки, а коли історія набула розголосу – зізналася, що взяла планшети, щоб їх продати і за ці гроші погасити кредит. Виносила зі школи по одному ще з літа і здавала в ломбард. Там за кожен гаджет їй платили по 3 тисячі гривень. Дивно, що в ломбарді така колекція планшетів не викликала ніякої підозри. Вчительці вдалося виручити на державній техніці 36 тис. грн., завдав шкоди в розмірі 83 тис. грн. Після скандального викриття жінка спробувала повернути планшети, але в ломбарді їх уже не було. Щоб реабілітуватися – купила техніку за свої гроші, а сама звільнилася з роботи.

[su_quote]Куплені нею 12 планшетів надійшли в райвідділ освіти і найближчим часом будуть вже в школі, – розповідає директор. – Вони такі ж, як і ті, що ми отримували за програмою «Нова українська школа» (однакова фірма-виробник і вартість). Інцидент дуже неприємний, чесно – ми такого від цього педагога навіть не очікували.[/su_quote] -каже директор школи.

І, хоча планшети вчителька все ж повернула, це не означає, що її мине покарання. Фактом крадіжки займається поліція. Зникнення планшетів кваліфікували як розтрату майна в розмірі більше 83 тис. Грн. «Не дивлячись на те що вчителька повернула планшети, тим самим компенсувавши збитки, це не звільняє її від кримінальної відповідальності, – повідомила прес-секретар Нацполіціі області Ельвіра Біганова. – Жінці загрожує до 4 років в’язниці. Але це вже буде вирішувати суд ».

Кажуть, що після того, що сталося вчителька не тільки розрахувалася з роботи, але і виїхала з села.

shans.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *