Замерз на смерть: у Глухові виявили тіло молодого чоловіка

У Глухові було виявлено тіло чоловіка 1987 року народження – жителя с.Сосновка, який помер від переохолодження.

Цю інформацію журналістам  підтвердив в.о. Глухівського відділу поліції Сергій Буханістий.
За словами односельців, доля не балувала жителя с. Соснівка з дитинства: хлопчик ріс практично без батьківської уваги, голодував і перебивався за рахунок небайдужих земляків. А коли підріс, став заробляти собі на прожиток, наймаючись по людях. Плату за свій нелегкий сільськогосподарська праця брав їжею.

MILOAN [CPL, API] UAТак, “за поїсти”, сосновчани запрошували до собе молоду людину для виконання певного обсягу робіт. Тим самим не даючи йому померти з голоду. Однак, коли з харчуванням проблема була хоч як – то вирішена, то з житлом – ні.

Хлопець буквально бомжував, намагаючись знайти собі притулок. Спав, де доведеться. Перекантуватися вдалося до середини зими, тобто до перших морозів.

А в минулий четвер замерзлу на смерть  молоду людину випадково виявили в Глухові на території колишнього заводу СВТ. За словами правоохоронців на тілі покійного слідів насильницької смерті виявлено не було. Також відомо, що за життя чоловік зловживав спиртним.

Вакансія в Сумах: хочеш стати директором школи? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/vakansija-v-sumah-hochesh-stati-direktorom-shkoli/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

hlukhiv.info

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *