Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в Конотопській лікарні перевірив роботу ВЛК

Сумщина – область, яка однією із перших постраждала від масштабних російських обстрілів та окупації, і яка попри все відновлюється. Її 3 січня відвідав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко (Viktor Liashko). У фокусі візиту – робота прикордонних лікарень та реабілітаційні відділення для воїнів. Робота над розширенням мережі яких триває, інформує Міністерство охорони здоров’я України

На Сумщині 45 медзакладів було пошкоджено, 5 – зруйновано вщент. Вдалося повністю відновити 22 медзаклади, ще 13 – частково.

2 лікарні вже облаштували реабілітаційні відділення та надають допомогу. Ще 2 – працюють над цим, питання під особистим контролем голови Сумської ОВА.

Під час робочого візиту міністр зустрівся з колективами лікарень в Білопіллі та Краснополі, які функціонують в безпосередній близькості до кордону. Виокремили ключові питання щодо зарплат, забезпечення ліками та управлінських рішень.

В Конотопській лікарні міністр перевірив роботу ВЛК та дав тиждень, щоб усунули всі організаційні «промахи».

Разом з головою Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом оглянули місце, де можна облаштувати Центр психологічного відновлення.

Крім того, на рівні області планується розширення послуги з надання психологічної підтримки на первинній ланці медичної допомоги у кожній громаді. Після навчання за програмою ВООЗ mhGAP надавати психологічну допомогу можуть сімейні лікарі, тому ще більше медиків Сумщини буде залучено до навчання.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *