У Сумах розпочнеться будівництво хірургічного корпусу з вертолітним майданчиком

У Сумах буде збудований новий хірургічний корпус обласної лікарні. Про це в ефірі програми «Даю слово» на телеканалі СТС розповів директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир ГОРОХ

Проєкт зведення хірургічного корпусу на 415 ліжок увійшов до програми «Велике будівництво». Загальна проєктна вартість – 1,5 млрд грн. Планується, що будівництво має завершитися за 2,5-3 роки.

За словами Володимира Гороха, серед усіх поданих проєктів найкращими Кабмін спільно з Офісом Президента визнав саме проекти Сумської та Рівненської обласних лікарень.

Будівництво розпочнеться вже у 2022 році.

Читати також: На Сумщині контррозвідка СБУ блокувала масштабну схему з розкрадання мільйонів гривень оборонного підприємства

Планується, що там буде вертолітний майданчик, що дасть можливість задіяти санавіацію для надання допомоги і маленьким, і дорослим пацієнтам. Крім того, буде зведена киснева станція та стерилізаційна.

Для того, щоб хворі, які приїжджають на обстеження з районів, та родичі тих, хто лікується у стаціонарі, мали можливість побути в Сумах кілька днів, на території комплексу також буде облаштований готель на 10 номерів.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *