Хабар перетворився на борг: у Сумах Суми обрали запобіжний захід полковнику Андрію Сидоренку

загрузка...

У Сумах суд обрав запобіжний захід заступнику керівника кадетського корпусу

Йдеться про Андрія Сидоренка, який є не тільки заступником керівника кадетського корпусу, а й пасинком його керівника Юрія Свідлова.

12 червня його затримали правоохоронці за підозрою в отриманні тисячі доларів хабаря за зарахування дитини до кадетського корпусу. Під час обшуку правоохоронці вилучили у нього цю суму.

У зв’язку з тим, що Сидоренко підозрюється у тяжкому корупційному злочині, прокурор просив застосувати до Сидоренка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а у якості альтернативи — заставу у розмірі 295 тисяч гривень.

Захисник Андрія Сидоренка назвав підозру провокацією з метою усунення його з посади.
Сам Сидоренко повідомив, що вся історія почалася після того, як кадетський корпус перейшов із відомства Міноборони до Прикордонної служби. На нього, за його словами, тиснуть, аби усунути його з посади.

сидоренко3.jpg

Стосовно того, що сталося 12 червня, то, начебто, тисяча доларів, яку передала Сидоренку Ольга Мартиненко (її слідство вважає посередницею) була не хабарем, а поверненням боргу. Начебто Ольга Мартиненко передала йому гроші, завернуті в папір. Довіряючи їй, він не став перераховувати гроші і пішов в кафе.

Що стосується підозри у хабарі за прийом дитини до кадетського корпусу, то до приймальної комісії кадетського корпусу, за словами Андрія Сидоренка, він жодного відношення не має і впливати на неї, начебто, не може.

Читати також: На Сумщині патрульна поліція зупинила автомобіль з особами, які підозрюються у шахрайстві

Але, що цікаво, під час обшуку у Андрія Сидоренка співробітники ДБР і внутрішньої безпеки прикордонної служби вилучили документи дитини, необхідні для вступу на навчання до кадетського корпусу.

На думку суду прокурором доведено обгрунтованість підозри Сидоренка. Однак суд вважає недоведеним неможливість застосування більш м’якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою. Тому призначив цілодобовий домашній арешт і ізобов’язав підозрюваного носити електронний засіб контролю.

У разі встановлення його вини судом, Андрію Сидоренку загрожує до 10 років позбавлення волі.

sumy.today фото Олена Адаменко

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *