ХТО ВИНЕН? ТОЙ, ХТО ТЕРПИТЬ!

ХТО ВИНЕН? ТОЙ, ХТО ТЕРПИТЬ!

 Привіт, сумчани. Судячи з кількості звернень до редакції і мені не важко припустити, що в інші ЗМІ звернень надходить не менше, проблем в місті хоч греблю гати і багато які  з них не вирішуються роками.

Ще є «сезонні», які з’являються щороку, доставляючи вам самим чимало проблем. У мене питання, хто повинен ці проблеми вирішувати?

Скажімо, ось ситуація з опаленням у будинку №14 по Покровської. Про це написав у ФБ сумчанин Володимир Суховій (фото його)який там мешкає:

 «Здрастуйте шановні сумчани! Хочу поділитися з вами своєю проблемою. Ми мешканці будинку 14 по вул. Покровської та у нас до сих пір немає опалення. Сьогодні з ранку встали і отетеріли від температури на вулиці і в квартирі. Напрошується питання, ЩО РОБИТИ ??? куди дивиться місцева влада? »

 Але ж такий будинок не один в Сумах..Есть ще й по Харківській … І я нагадаю, що в багатьох будинках опалення не включили на 100% (один стояк холодний). Це ті проблеми, які ви не вирішите. Їх повинні вирішувати ті, кому МИ З ВАМИ платимо за це гроші.

Але по факту, за наші гроші вони з’являються на екранах ТБ, розповідаючи про те, як багато вони роблять для міста. Ніколи не розумів цього. Кращий показник, це коли люди самі бачать, без підказок.

Якщо чесно, мене коробить, коли чиновники розміщують в соцмережах фотографії, показуючи, як класно вони відпочили за кордоном. Мають право. Зарплатня дозволяє … Але коли йдеш на прийом до цього чиновника, то якщо і вийшло потрапити в кабінет, в кращому випадку вислухають, в черговий раз наобіцяють і на цьому все.

Крім тих, хто париться є ще й депутати міськради, які обіцяли допомагати вам, своїм виборцям. Але по факту ви (більшість) в кращому випадку знаєте прізвище свого депутата. І все. А що вони роблять? А вони вирішують свої проблеми і питання тих, хто звернувся до них не без конверта. Просто дивіться кому дають добро на розміщення рекламоносіїв по місту а кому нічого і т.п. Самі зрозумієте.

І тепер у мене друге питання, навіщо ви за них голосуєте? Ви ж обираєте кожен раз дармоїдів, щоб потім витрачати час на вирішення проблем, з якими ви не повинні стикатися. Ваше завдання працювати, щоб наповнювати бюджет своїми податками.

p.s. Не все чиновники хрінові. Але, як правило, у них немає часу піаритися бо в них робота, тому ми про таких знаємо мало, якщо взагалі знаємо …