Ярмарок у Сумах: центральний ринок переїхав до міськради? (фото, відео)

Сьогодні, 28 грудня, на Майдані Незалежності в Сумах відбувся передноворічний ярмарок сільськогосподарської продукції. Близько 80 виробників представили свої товари.

Навколо кожного лотка з продуктами було жваво, адже кожен хотів купити собі щось свіженьке до новорічного столу, але далеко не всі пішли додому з покупками. І на це є свої причини.

Ціни на ярмарку були в точності як на Центральному ринку, а на деяких торгових точках навіть вище.

Не розумію, навіщо? Якщо ви хочете продати більше, ціни треба робити нижче тих, за які покупці і так зможуть купити необхідне в будь-який момент. Магазини в Сумах на кожному кроці!

Так м’ясо (свинина) — 120 грн., на ярмарку. Такий же ошийок я сьогодні на центральному ринку придбав по 100 грн., за кілограм. Кисломолочний сир на ярмарку по 140, на ринку по 120. Єдине, що реально було дешевше це карась — 25 грн за кілограм. Хоча в 15 метрах продавали інші продавці по 40 і не знижували ціну.

Також продавалися сосни по 50-70 грн за штуку, але на них не було штрих коду, що викликало сумніви в їх походженні. Мандарини по 25, яйця (молодка)по 17 за десяток тощо.

У одного з продавців (торгував ковбасою домашнього походження і м’ясом) запитав про те, чи є у нього документи з лабораторії, які б підтверджували безпеку продукції? Відповідь шикарна:

-У нас все своє, не сумнівайтеся. Ще ніхто не скаржився.

Так а як я можу поскаржитися, якщо я навіть не знаю хто продає і кому потім подавати скаргу? На село до дідуся? Чеки то не дають, документів немає.

У Сумах для ремонту мостів шукають добровольців [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-dlja-remontu-mostiv-shukajut-dobrovolciv/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Я вже мовчу про товарне сусідство. Коли сире м’ясо лежить поруч з сиром.

До того ж, йшов дощ, який капав прямо на купи меду на прилавку, ковбасу та копчену рибу, яка не буде піддаватися обробці.

Поцікавився у двох жінок їх враженням щодо ярмарки. Одна сказала:

«Я така задоволена, кістки собаці своїй купила дешево», а друга додала: «Так, ціни не ярмаркові, але мені просто подобається приходити на подібні заходи. Купила, що хотіла і на ринок вже не треба йти»

Читач може подумати, що я занадто часто критикую. Ні, я прийшов на ярмарок з двома пакетами, в надії їх наповнити. Але пішов з порожніми. Ціни і відсутність документів, які у продавців повинні бути обов’язково, розгорнули мене в сторону ринку.

Ярмарок — не стихійний ринок, але в Сумах він чогось дуже його нагадує.

Опубліковано Один дома Сумы Субота, 28 грудня 2019 р.

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *