У Сумах для ремонту мостів шукають добровольців

В кінці листопада сумчанка Ганна Клочко травмувала ногу на «Харківському» мосту в місті Суми. Відразу після того, як новина з’явилася в ЗМІ, яму, яка стала причиною травмування дівчини, заліпили цементним розчином.

Протягом останнього тижня сумчани в соцмережах обговорюють ситуацію на інших мостах в обласному центрі. Так сумчанин Олександр Ліщинський кілька разів намагався звернути увагу міської влади і комунальних служб на те, що небезпечні ями є і на мосту по Пр.Шевченко. Судячи з усього, досвід з травмуванням дівчини не вплинув належним чином на комунальні служби, а також на тих, що сидять в «Кривий хаті» у Сумах, тому що вони дружно проігнорували інформацію сумчанина.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

«Европа Европой, но когда, гуляя по нашему вечернему городу, подошёл к майдану со стороны проспекта, то чуть не провалился на мосту в яму. Кто-то меня под руку подхватил. И как я забыл про неё! Уже месяца два там зияет, довольно глубокая. Аккурат по размеру сапога. Так что поосторожнее там ходите. А то провалитесь, как та девушка на Харьковском мосту недавно с неприятными последствиями» – написав Ліщинський.

Прапор України в Сумах: закон дозволяє ставитися недбало? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/blogi/prapor-ukraini-v-sumah-zakon-dozvoljaie-stavitisja-nedbalo/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Таким чином можна зробити висновок, що в Сумах починають виправляти та латати, щоб зробити вулиці міста безпечними для сумчан, тільки після того, як трапиться біда: хтось зламає собі ногу, голову тощо.

У зв’язку з цим розшукуються добровольці, які будуть готові пожертвувати своїм здоров’ям для якнайшвидшого, як мінімум косметичного, ремонту сумських мостів.

Звертатися до приймальної департаменту інфраструктури СМР. Незабутні враження гарантуються.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *