Сумські студенти подарували казкове свято дітям з інвалідністю

У Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відбулась благодійна новорічна вистава, яку підготували студенти ІІ курсу режисерського відділу, разом з викладачем Тищенко О.М., для дітей з інвалідністю, якими опікується громадська організація «Наша родина». Про це сьогодні, 27 грудня, повідомили в управлінні культури Сумської ОДА.

Студенти подарували дітям з обмеженими можливостями веселе новорічне свято, яскраві усмішки, гарний настрій, а також солодкі подарунки від Діда Мороза.

Проведення благодійних новорічних вистав стало доброю традицією для навчального закладу. Студенти відчувають у ці дні особливу відповідальність. Схвильовані й натхненні вони виходять на сцену, створюючи неповторну казкову атмосферу і розуміють, наскільки важливою і людяною є їхня майбутня професія, яка виховує велике почуття любові й самовідданості.

Сумчани, ваші проблемні будинки — з 2020 року це вже ваш клопіт [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchani-vashi-problemni-budinki-z-2020-roku-ce-vzhe-vash-klopit/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *