Новий майданчик для ТПВ у Сумах: на вул.Табали сьогодні свято

Чи бачили ви в Сумах сучасний майданчик для збору ТПВ? Як стверджує сайт Сумської міськради, в обласному центрі сьгодні на 1 такий майданчик стало більше.

ТОВ «А-МУССОН» облаштувало сучасний контейнерний майданчик на вул. С. Табали.

Це вже вісімдесятий за рахунком майданчик, який збудувало та обслуговує дане підприємство. Зауважимо, що всього на території Сум зведено та діють 314 подібних площадок.

Як повідомив засновник ТОВ «А-МУССОН» Анатолій МАКОВСЬКИЙ, сміттєвий майданчик відповідає усім державним стандартам і вимогами міської влади.

«Цей сучасний сміттєвий майданчик побудовано коштом інвестиційної програми. Окрім традиційних баків для звичайних побутових відходів, також встановлено пластиковий контейнер – «дзвіночок» та контейнер – «сітку» для ПЕТ-пляшок, жерстяних банок, скла, картону. Тобто Закону України «Про сортування сміття» ми дотримуємось. До сміттєвих майданчиків слід ставитись як до власного майна – бережливо, лише тоді у Сумах зберігатиметься справжня чистота», – додав засновник ТОВ «А-МУССОН».

Також в організації, яка вже 10 років обслуговує 75% обласного центру повідомили, що до кінця 2020 року планують облаштувати 40 сміттєвих майданчиків.

Можливо зі мною зараз багато хто не погодиться, але з огляду на те,  як виглядають багато майданчиків А-Мусон в Сумах, на їх фоні ця дійсно виглядає сучасно.

Прапор України в Сумах: закон дозволяє ставитися недбало? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/blogi/prapor-ukraini-v-sumah-zakon-dozvoljaie-stavitisja-nedbalo/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Для прикладу майданчики з інших міст

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *