Справа щодо порушень в ТЦ «Київ» у Сумах потонула в судах

Управління ДСНС, яке виявило 284 порушення в торговому центрі, має намір довести почате до кінця.

Минулого тижня на сайті Управління ДСНС в Сумській області були оприлюднені акти перевірок різних установ і підприємств, на яких побували інспектори і де були виявлені порушення. У числі підприємств з порушеннями і ТРЦ «Київ», який розташований в центрі міста Суми. Перевірка проводилася ще в 2018 році, під час якої було виявлено 284 різних порушень (!) Сам акт з описом – 28 сторінок. ПЕРЕГЛЯНУТИ

Тоді про результати перевірки ДСНС написали всі ЗМІ в обласному центрі. Управління подало в суд, щоб припинити роботу підприємства до усунення порушень. Власники універмагу не погодилися з висновками, викладеними в акті і подали свій позов.

На якій стадії сьогодні історія, якій незабаром виповниться 2 роки?

Із запитом ми звернулися до прес-служби ДСНС в Сумській області і отримали відповідь:

“З 2018 року питання щодо ТЦ Універмаг «Київ», власником якого є спільне українсько-білоруське підприємство «Укртехносинтез» у формі ТОВ, знаходиться на розгляді Сумського окружного адміністративного суду.

Так, 16 квітня 2018 року за результатами позапланової перевірки, проведеної у відповідності до протокольного рішення Кабінету Міністрів України та наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Про здійснення позапланових перевірок», представниками Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області направлено адміністративний позов про застосування заходів реагування у вигляді часткового зупинення експлуатації ТЦ Універмаг «Київ», а саме: повне зупинення експлуатації 2, 3, 4 поверхів та повне зупинення робіт з будівництва та реконструкції торговельного центру з влаштування критих та відкритих терас, навісу та прибудов ІІ черги.

Водночас відповідач по вищевказаній справі подав позов про скасування наказу про проведення зазначеної позапланової перевірки, за результатами розгляду Сумським окружним адміністративним судом якого, було відмовлено в задоволенні. До такого ж висновку прийшов й Другий апеляційний адміністративний суд. Наразі представниками спільного українсько-білоруського підприємства «Укртехносинтез» у формі ТОВ подано до Верховного суду України касаційну скаргу на рішення першої та апеляційної судових інстанцій. Рішення за цією скаргою судом до цього часу не прийнято.

На Сумщині чергова смертельна ДТП 25.12.2019 [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-chergova-smertelna-dtp-25-12-2019/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

21 лютого 2019 року ухвалою Сумського окружного адміністративного суду, за клопотанням  представників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, провадження по справі за позовом Управління про застосування заходів реагування поновлене. Але 19 червня воно було зупинене за заявою представників спільного українсько-білоруського підприємства «Укртехносинтез» у формі ТОВ для проведення будівельно-технічної експертизи, до одержання її висновків.”

А поки справа затягується в судах ТРЦ універмаг «Київ» успішно збільшує торгові площі. А ось чи стало там безпечно, чи усунені там порушення? На це питання в ДСНС відповіді немає …

Продовжуємо стежити за розвитком подій.

shans.com.ua

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *