Стихійна розклейка оголошень для Сум це – зло: своїх “героїв” треба знати (ВІДЕО)

Стихійна розклейка оголошень для Сум це – зло. Стовпи, зупинки, стіни, забори..Ліплять всюди, куди дістають. Ті, що молодші, працюють вночі, щоб не зловили, ну а решта вранці або ввечері, коли потік людей на роботу і з роботи стає менше.

Спіймати їх вкрай складно, тільки випадково ось як сьогодні. Була думка взяти за руку жінку і викликати поліцію. І нехай покричить, помахає руками, а можливо й ногами. Але потім вирішив, що в якості попередження з неї вистачить і того, що в інтернеті з’явиться її портрет.

Я знаю, що сумчани до цієї теми ставляться по-різному. Одним все одно, другі, як і я, переконані, що подібному явищу в Сумах не місце, ну і треті, напевно, знову запустять стару платівку «Чого ви причепилися? Вони виживають, як можуть … ». Відразу відповідаю, ті, хто заробляє на вивозі сміття і викидає його в посадках по місту, теж виживають, як можуть, виживають і телефонні шахраї, які бабусь «розводять» і ті, хто робить закладки. Всі вони виживають…

У Сумах комунальне підприємство міськради працює на «мінному полі» (відео, фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-komunalne-pidpriiemstvo-miskradi-pracjuie-na-minnomu-poli/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Хочу звернутися до тих, хто «виживає» за рахунок того, що розклеює оголошення. Я не знаю, скільки вам платять за роботу ваші неофіційні роботодавці. Але вас підставляють, адже штраф будете платити саме ви. А це 850-1700 гривень. А якщо виявиться, що ви стоїте на біржі праці або отримуєте субсидію, вам доведеться повернути державі все сповна, що отримали …до копійки !! Просто подумайте над цим.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/477291336325127/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *