Нащадки Бендера: на Сумщині племінники розвели свого дядька на 16,5 тис доларів

Напевно, ви дивилися фільм, у якому головний герой Остап Бендер провертає свої віртуозні махінації. Багато хто переглядав ці фільми по кілька разів. Сьогодні це кіно вже не в моді, тому що навколо нас відбувається стільки афер, та ще й таких, що навіть сам Остап Бендер луснув би від заздрощів.

До Охтирської місцевої прокуратури звернувся чоловік із заявою про злочин, вчинений щодо нього племінницею та племінником. Зі слів заявника, його родичі обіцяли йому передати за 40 тис доларів право власності на пилораму, якою вони нібито володіють. Після передачі 16 тис 400 доларів США авансу чоловік запідозрив щось неладне, адже родичі не поспішали виконувати обіцянку.

«У рамках кримінального провадження встановлено, що зазначена пилорама, яку брат і сестра обіцяли продати родичеві, належить зовсім іншій особі. Водночас задокументовано, як племінниця обіцяє дядькові переоформити право власності, якщо він передасть її іще певну суму, при цьому демонструючи фіктивні документи», – розповів керівник Охтирської місцевої прокуратури Олександр Язиков.

На Сумщині жінка фактично кинула дитину заради розваг з приятелями [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-zhinka-faktichno-kinula-ditinu-zaradi-rozvag-z-prijateljami/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

У четвер, 30 січня 2020 року, співробітники прокуратури та поліції задокументували факт передачі заявником племінниці іще 400 доларів. На даний час прокуратура погодила жінці повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах групою осіб) КК України. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності її брата.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Ось так ось, друзі. Сьогодні, коли мова йде про гроші, нікому не можна вірити. Як показує практика навіть рідним племінникам. Навколо дуже багато послідовників Остапа-Сулеймана-Берта-Марія-Бендер-бея.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *