Не минуло й три роки. Після ДТП 17 листопада в Сумах згадали про безпеку на дорогах міста

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО порушив питання встановлення світлофорів на нерегульованих пішохідних переходах по вул. Роменська.

Минулого року до депутатської комісії з питань законності надійшло звернення від управління патрульної поліції щодо зосередження уваги водіїв на нерегульованих пішохідних переходах по вул. Роменська. У зверненні йшлося про необхідність встановлення попереджувальних дорожніх знаків та застосування спеціальної дорожньої розмітки, так званої «зебри» червоного та білого кольорів.

В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ ОНЛАЙН МАПУ НА ЯКІЙ МОЖНА ДІЗНАТИСЬ, ДЕ ЗБИРАЮТЬ РЕЧІ НУЖДЕННИМ

За словами начальника відділу з питань взаємодій з правоохоронними органами Станіслава КОНОНЕНКА, питання було опрацьоване членами координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яка надала рекомендації щодо встановлення світлофорів.

Натомість Олександр Лисенко зауважив, що система безпеки дорожнього руху в місті повинна бути стовідсотково налагоджена. Відтак, він надав доручення членам координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху протягом місяця опрацювати систему безпечного руху по місту комплексно, – розглянути потенційно небезпечні ділянки доріг міста та надати пропозиції щодо встановлення дорожніх знаків та розміток, в тому числі й опрацювати питання будівництва переходу в середмісті Сум біля Макдональдзу.

 

Джерело сайт СМР