Олександр Лисенко підбив підсумки роботи за 300 днів війни

Скорочуватимуть штат міськради, облаштовують укриття у школах та готують до блекауту медичні заклади. Про це розповів очільник Сум Олександр Лисенко журналістам, звітуючи про свою роботу за 300 днів війни.

На працівників Сумської міськради наступного року чекає скорочення. Про це під час звіту про свою роботу повідомив міський голова Олександр Лисенко. Причиною тому стало зменшення бюджету на 286 мільйонів.

“Кількість скорочень – це мінімум 10% від усього апарату. Яким чином це буде відбуватися, залежить багато в чому від ухвалення рішень депутатським корпусом. Деякі напрями будуть об’єднуватися. Зрозуміло, що скорочувати будемо й тих людей, які досі не повернулися на роботу. Ми маємо право це зробити”, — зазначив Олександр Лисенко.

Лікарні з генераторами, школи облаштовуються укриттями: очільник Сум підбив підсумки роботи за 300 днів війни

За словами міського голови, в лютому побільшає учнів, що вчитимуться офлайн. Для цього в закладах освіти облаштовують укриття: “У нас у багатьох школах завершується будівництво захисних споруд, об’єктів укриття і там, де ми вже на стадії завершення, де вже можна користуватися, де вже відповідні попередні висновки будівельних організацій і структур, які приймають в експлуатацію, є, ми там здійснюємо більш змішану, ніж онлайн, систему”.

Лікарні з генераторами, школи облаштовуються укриттями: очільник Сум підбив підсумки роботи за 300 днів війни

Що стосується медичних закладів міста, Олександр Лисенко сказав, що усі вони готові до можливого блекауту: “По-перше, генератори є у всіх лікарнях, по-друге, і не один, а також запас палива на тиждень і резерв на місяць. У лікарні на тиждень і в нас резерв на місяць для них”.

suspilne.media

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *