Що дозволив підприємцям Сумський виконком?

загрузка...

6 травня Сумський міськвиконком прийняв два рішення, що стосуються роботи підприємців в умовах карантину. По-перше, суб’єктам підприємницької діяльності рекомендують готуватися до переходу до помаранчевої зони. За словами мера Сум Олександра Лисенка, ми зараз вже перебуваємо на межі червоної та помаранчевої – показники поліпшуються, і не сьогодні-завтра область буде в помаранчевій зоні.

По-друге, виконком прийняв рішення «Про умови роботи деяких суб’єктів господарювання у сфері громадського харчування, побутового обслуговування та продажу непродовольчих товарів на території Сумської ТГ».

Згідно з цим документом, навіть у червоній зоні за умови виконання вимог карантину і виконання всіх необхідних заходів СПД (громадське харчування, літні майданчики, побутове обслуговування, торгівля непродовольчими товарами) дозволяють працювати – до моменту скасування карантину урядом. Щоправда, мова йде тільки про торгівлю на винос, пише shans.com.ua.

Читати також: Статистика стверджує, що на Сумщині середня зарплата вже більше ніж 11 000

Як пояснив мер Сум Олександр Лисенко, якщо дозволити тим же літнім майданчикам працювати у звичайному режимі, то таке рішення Сумського виконкому відразу ж потрапить під заборону. У підсумку голосів членів виконкому не вистачило, для того, щоб дозволити звичайну роботу літніх майданчиків. Залишилася робота на винос.

Таким чином робота літніх майданчиків дозволена, але тільки тих, які знаходяться біля стаціонарних закладів громадського харчування. Рішення вступає в силу після підписання мером і опублікування документу на сайті Сумської міськради. Це нам підтвердив начальник правового управління Сумської міської ради Олег Чайченко

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *