Сумські комунальники запевняють, що активно прибирають сніг з вулиць

Сьогодні, 24лютого, у Суми знову повернулася зима. Засніжило вулиці, на дорогах – ожеледиця. Це своєрідний виклик комунальним установам.

Апаратну нараду в мерії розпочали саме з питання очищення вулиць міста від снігу.

Перевертні в погонах: п’ять поліцейських Сумщини постануть перед судом [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/news/3811/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За інформацією комунальних підприємств, з 06.00 працюють двірники на прибудинкових територіях. Чесно кажучи, за дві години біганини по вулицях Сум, двірників ми не побачили. Можливо це всього лише збіг. З іншого боку, в жеках часто повторюють, що двірники виходять прибирати після того, як закінчиться снігопад.

Тим ні менш, було озвучено, що по місту з 08.00 працюють декілька тракторів: одні на тротуарах, інші на проїзній частині.

Міський голова наголосив, що найбільше скарг на стан кінцевих зупинок і попросив звернути на ці ділянки увагу, аби міський транспорт безперебійно курсував. Також зауважив: потрібно починати з п’ятої чи шостої ранку.

Транспортні підприємства зазначають, що вся техніка вийшла працювати, проте можливі відхилення від графіку руху громадського транспорту.

0542.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *