У Сумах комунальне підприємство міськради працює на «мінному полі» (відео, фото)

Сьогодні, 9 грудня, на своїй сторінці в фейсбук сумчанин Володимир Рикун розмістив відео і фото, які були зроблені на території КП СМР «Центр догляду за тваринами».

«Сумське КП для безпритульних тварин.Це для iнспекторiв iнфраструктури!!!- написав сумчанин.

Сумське КП для безпритульних тварин.Це для iнспекторiв iнфраструктури!!!

Опубліковано Владимиром Рыкуном Неділя, 8 грудня 2019 р.

Якщо чесно, побачене шокує …повсюди — лайно, яке давно слід прибрати, в поїлках для собак немає води. На фотографіях, які КП розміщує у себе на своїй сторінці в фейсбуці такого натюрморту немає.

Розбійний напад на Сумщині: власників врятувала сигналізація [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/rozbijnij-napad-na-sumshhini-vlasnikiv-vrjatuvala-signalizacija/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але така антисанітарія є джерелом інфекції і якщо навіть собачці пощастило і її забрали, то в добрі руки вона потрапить з небажаним «сюрпризом».

Я розумію, що місто раніше взагалі ніяк не брало участь у долі бездомних тварин і в цьому році поволі все тільки почало рушати з місця. І що все там тримається ще на плечах волонтерів. Але таке «мінне поле» на території КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА … напевно такого просто не повинно бути.  Ну, принаймні, собак годують, раз їм є чим так рясно «мінувати».

Опубліковано Владимиром Рыкуном Неділя, 8 грудня 2019 р.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *