Розбійний напад на Сумщині: власників врятувала сигналізація

Розбійний напад на Сумщині: власників врятувала сигналізація

Як повідомив начальник Білопільського відділення поліції Ігор Кісільов, шостого грудня, о пів на другу ночі до чергової частини Білопільського ВП зателефонувала місцева жителька, яка повідомила, що почула в сусідньому будинку незрозумілий стукіт і шум.

У Сумах витрачають по 10 000 на дешеві інформери для зупинок. Це такий жарт? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-vitrachajut-po-10-000-na-deshevi-informeri-dlja-zupinok-ce-takij-zhart/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

І саме в цей час на пункті ДСО спрацювала кнопка виклику, сповістивши про проникнення у житловий будинок, який перебував під охороною.

– У будинку проживає подружжя. Звісно, глухої ночі вони обоє спали. Та почувши в будинку сторонні звуки, дружина прокинулася і пішла перевірити кухню, де і побачила двох невідомих, що залізли до будинку через вікно. Жінка зчинила гвалт і кинулася на грабіжників. У відповідь один із них замахнувся на неї якимось важким предметом, схожим на сокиру. Закриваючись від нападника, жінка підставила руку, на яку власне і прийшовся основний удар, який (за висновками лікарів) спричинив перелом, – прокоментував Ігор Кісільов.

З його подальших слів стало відомо, що незабаром із кімнати, на підмогу дружині, вибіг чоловік, і між подружжям та непроханими «гостями» зав’язалася сутичка. Під час бійки зловмисники намагалися знешкодити чоловіка ударами по ногах та по голові. Аби хоч якось налякати нападників, жінка сказала їм, що будинок знаходиться під охороною та натиснула кнопку виклику.

Зрозумівши, що незабаром до будинку приїде поліція, невідомі втекли через те ж вікно, як і потрапили до чужої оселі. Викрасти нічого не встигли.

Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 КК України «Розбій, поєднаний з проникненням у житло…». Наразі проводяться оперативно-розшукові та слідчі дії.

 

bilopillia.city

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *