У Сумах витрачають по 10 000 на дешеві інформери для зупинок. Це такий жарт?

У Сумах витрачають по 10 000 на дешеві інформери для зупинок. Це такий жарт?

Сьогодні, 9 грудня, на апаратній нараді в мерії прозвучала інформація про те, що в наступному році над  скляними «євро» зупинками встановлять нові інформери на двох мовах.

Як приклад в цьому році був встановлений один такий інформер, який обійшовся в 10000 гривень.


Як уже повідомлялося, зазначені роботи протягом 2019 року було виконано на одній зупинці – «Майдан Незалежності» – як зразок, – каже в.о. директора департаменту інфраструктури Віктор Павленко. – Вартість робіт з економією коштів, тому що спеціально на ці цілі не було передбачено коштів, 10 тис. грн за одну табличку. Ми на наступний рік запланували 300 тис. грн саме на те, щоб в наступному році такі інформери встановити на інших зупинках. І будемо це робити в 2020 році.

У центрі Сум відновили скандальне будівництво. Законно? (фото,відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-centri-sum-vidnovili-skandalne-budivnictvo-zakonno-foto-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Скільки? ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ? Там що, літери золоті?

Дізнавшись вартість роботи з установкою, заліз в гугл і подзвонив по першому ж номеру телефону організації, яка займається в Сумах виготовленням зовнішньої реклами, вивісок ТОЩО.

Так і сказав «Хочу на зупинку просто супер інформер – лайтбокс 1,5 метра на 40 сантиметрів. Напис двома мовами і щоб світився так, що напис цей вночі було видно на протилежному боці дороги ». Мені озвучили ціну на моє замовлення  – 2500 гривень. А ось метал (як на зупинці на фото) з написом на двох мовах – 250 гривень.
Увага питання. Хто збирається вкрасти решту від 10 000 гривень з кожного інформера?

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *