У Сумах на приватний сектор потрібно 100 мільйонів

На приватний сектор в Сумах потрібно 100 мільйонів

Як відомо, з 28 листопада в Сумах почалися електронні консультації з громадськістю щодо проектів бюджету та програми соціально-економічного розвитку Сумської ОТГ на 2020 рік.

Як повідомила на апаратній нараді в мерії директор департаменту фінансів міськради Світлана Липова, на 6 грудня до департаменту надійшло 20 пропозицій від сумчан. 17 з них (від 14 осіб) стосуються питань житлово-комунального господарства – ремонту ліфтів, установки лавок, інших питань благоустрою.

У Сумах витрачають по 10 000 на дешеві інформери для зупинок. Це такий жарт? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-vitrachajut-po-10-000-na-deshevi-informeri-dlja-zupinok-ce-takij-zhart/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Всі пропозиції департамент фінансів направляє розпорядникам бюджетних коштів відповідно до їх повноважень. Поки лідирує департамент інфраструктури. За словами його в.о. директора Віктора Павленко, пропозиції від городян по бюджету на наступний рік надходять і безпосередньо в їх департамент. Наприклад, запити з благоустрою приватного сектора на сьогодні вже досягли загальної суми в 100 млн. грн.

Це зайвий раз підтверджує те, що міська влада з року в рік приділяє вкрай мало уваги приватному сектору і там накопичилося безліч проблем.

Тому мер Олександр Лисенко доручив Віктору Павленко звернути особливу увагу на питання, що стосуються приватного сектора, а також – розвитку 12-го мікрорайону.

До речі, електронні консультації триватимуть до 12 грудня включно, так що ще можна встигнути подати свої пропозиції.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *