У сумських тролейбусах має бути чисто

Останнім часом посипалися скарги сумчан на роботу громадського транспорту в Сумах, як приватного, так і комунального. Проблеми в цій сфері є завжди, але ось що стосується звернень, було тимчасове затишшя.

Звернулася сумчанка Наталія У., яка поскаржилася на незадовільний, на її думку, санітарний стан салону тролейбуса №081

[su_quote]Сиділа біля вікна на першому сидінні, яке розташоване за кабіною водія … Звернула увагу на поручні. Там, де люди часто беруться руками – чисто, а де вони просто не дістають, на жовтому чорніється шар пилюки. А тут ще вийшла з тролейбуса на своїй зупинці і мені жінка підказала, що я рукав вимазала. Подивилася, дійсно, десь витерла рукавом бруд у тролейбусі. Просто чудово. Пасажири своїм одягом витирають пил ще й платять за це задоволення. А ми ще й з маршруток сміємося..А тролейбуси краще?[/su_quote]  – написала сумчанка.

Право власності в сквері по Інтернаціоналістів у Сумах зареєстрував Володимир Зеленський (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/video/pravo-vlasnosti-v-skveri-po-internatsionalistiv-u-sumakh-zareiestruvav-volodymyr-zelenskyj/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Ми вирішили самі переконатись в інформації Наталії. Тролейбус №081 працював за маршрутом №5 (12 грудня). В салоні ми відразу ж попрямували в бік кабіни, де сиділа пасажир. Все вірно. Поручень біля вікна чорний в тих місцях, де не контактує з одягом пасажирів. При цьому ми також звернули увагу на відсутність в салоні терміналу, замість якого шар пилу. Також брудно позаду сидінь. Все говорило про те, що в цьому тролейбусі явно не прибирають і дуже давно.

Також ми звернули увагу на те, що стеля в салоні (ДВП) в порівняно новому тролейбусі пішла хвилями від протікання води. Тому нам стало цікаво, як давно цей тролейбус працює в Сумах, коли вньому проводився ремонт і коли в останній раз в ньому прибирали?

За коментарями ми звернулись в КП Сумської міської ради «Електроавтотранс». Ось що нам відповіли:

«Тролейбус №081 – 2010 року випуску. За час роботи на лінії пробіг становить 315 294 км (станом на 1.12.2019р). Капітальний та середній ремонти не проводилися, тільки – по заявкам водіїв (дрібний ремонт, як наприклад, заміна фари тощо) Останнє ТО2 було проведено 11 жовтня 2019 року, ТО1 (згідно графіків) – 11 грудня, наступне заплановане на 19 грудня. Прибирання та мийка – перед заїздом на ТО1, тобто 11 грудня (середа) . За монтаж/демонтаж терміналів у салонах комунального транспорту відповідає служба банку. У тролейбусі №081 ніколи не стояв термінал …».

Свого часу прибирання в троллебусах проводилося кожного дня перед виїздом з ДЕПО, а також водієм на кінцевих зупинках після кожного рейсу. Часи минули правила змінилися …

Але ось, що точно не змінилося, так це право споживача на отримання якісної послуги.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *