Право власності в сквері по Інтернаціоналістів у Сумах зареєстрував Володимир Зеленський (відео)

Під час засідання виконавчого комітету Сумської міської ради, яке відбулося 10 грудня, було розглянуто питання щодо будівництва в сквері по ул.Інтернаціоналістів у Сумах.

Виконком одноголосно проголосував за демонтаж споруди!!! Але найцікавіше з’ясувалося по час доповіді начальника правового управління Сумської міськради Олега Чайченко. Виявилося, що зареєстрував право власності на об’єкт, про який йде мова – Володимир Зеленський.

Більше інформації ви дізнаєтеся переглянувши відео. До речі, Олег Володимирович розповів хронологію того, як використовувалися діри в законодавстві, щоб узаконити самоуправство в сквері.

Також слід зазначити, що члени виконкому висловили свою недовіру Володимиру Зеленському.

Нагадуємо, нещодавно перший зам.мера Володимир Войтенко запевнив, що об’єкт будуть демонтувати. Так само депутат міськради Дмитро Лантушенко пообіцяв контролювати ситуацію до її логічного завершення.

Сумська влада запевнила, що скандальну будівлю по вул.Інтернаціоналістів демонтують (ВІДЕО) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sumska-vlada-zapevnila-shho-skandalnu-budivlju-po-vul-internacionalistiv-demontujut-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

І поки що все йде так, як заявляли представники влади. Але все ж, цій ситуації взагалі б могло не статися, якби на першій стадії будівництва в сквері, роботи були примусово зупинені. А так, складається враження, що хтось навмисно закривав на будівництво очі, чим посприяв нахабному підприємцю в його планах.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *