Де в Сумах можно буде стрибнути в «ополонку» на Водохреще?

Не дивлячись на відсутність морозів і криги на водоймах обласного центру, купання на Водохреще ніхто не відміняв :). Тож у неділю, 19 січня, освячення води відбудеться на р. Псел біля Харківського мосту за адресою: пров. Пляжний, 10 та поблизу готельно-ресторанного комплексу «Здибанка» за адресою: вул. Заливна, 7/1.

Публічну безпеку та порядок на чергових постах забезпечуватимуть відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи і правоохоронці Сумського відділу ГУНП в Сумській області та управління патрульної поліції. Дотримання правил поводження у воді контролюватиме Сумська міська водолазна служба. Біля спусків у воду буде встановлений намет для обігріву та надання першої медичної допомоги профільними спеціалістами. Також на локаціях можна буде придбати гарячі безалкогольні напої,повідомляє сайт Сумської міської ради.

Як повідомили в патульній поліції Сумської області, у зв’язку з відзначенням свята Водохреща 19 січня в середмісті Сум буде обмежено рух транспорту:

з 12:30 до 13:00 — Покровська площа – вул. Героїв Сумщини – набережна р. Псел (біля Харківського мосту);

з 14:00 до 14:30 — Набережна р. Псел (від Харківського мосту) – вул. Героїв Сумщини – Покровська площа.

Шановні водії! Враховуйте вищевказану інформацію при плануванні своїх маршрутів, будьте уважними за кермом, слідкуйте за дорожньою обстановкою та дотримуйтеся ПДР.

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *