У Сумах 15-й школі дали 75 тисяч, а школу №3 закриють?

Минулого тижня під час розгляду питання про внесення змін до міського бюджету поточного року депутати Сумської міськради виділили 75 тис. На проектно-кошторисну документацію щодо облаштування пожежної сигналізації в школі №15.

— На цьому тижні у них чергове судове засідання, і вони дуже хвилюються, щоб суд не прийняв рішення про закриття школи, — сказав депутат Дмитро Лантушенко, який ініціював питання про термінове виділення грошей, хоча б на проектно-кошторисну документацію.

На Сумщині стріляли в дорожніх працівників [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-striljali-v-dorozhnih-pracivnikiv/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Нагадаємо, що за результатами перевірки, яку проводило управління ДСНС у Сумській області, в двох сумських школах — №3 та №15 — були виявлені грубі порушення норм протипожежної безпеки. Основні претензії рятувальників стосуються відсутності автоматизованої пожежної сигналізації в школах, а в 15-й — ще і системи захисту від блискавки.

Управління ДСНС подало позов до суду з вимогою «вжити заходів реагування у вигляді повної зупинки роботи закладів освіти до повного усунення порушень …». З огляду на, що вже кінець року, щоб не програти цей суд і не допустити закриття шкіл, адміністраціям навчальних закладів та міського керівництва потрібно хоча б показати, що робота в цьому напрямку розпочато — розробляється документація.

Щоправда, цікаво, що долею школи №3 ніхто з депутатів чомусь не турбувався і питання про виділення коштів на усунення порушень в цій школі не ставилося.

Ваш Шанс

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *