У Сумську колонію закинули наркотики та телефони

Співробітники колонії «на гарячому» затримали чоловіка, який перекидав пакунок з забороненими речами на територію державної установи

Невідомий чоловік перекинув на територію державної установи «Сумська виправна колонія (№116)» підозрілий пакунок та зник. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на facebook-сторінку Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

Домашня лабораторія: перевіряємо сир з прилавків магазинів Сум (відео) [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/video/domashnja-laboratorija-perevirjaiemo-sir-z-prilavkiv-magaziniv-sum-video/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Співробітники установи виявили у пакунку три пластикові пляшки об’ємом 0,5л кожна, дві з яких заповнені речовиною зеленого кольору невідомого походження та одна з прозорою рідиною.

Ще одного чоловіка, який намагався перекинути підозрілий пакунок, помітили під час патрулювання прилеглої території установи. У пакеті був мобільний телефон, чотири блістери з пігулками та два поліетиленових згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожі на наркотичні.

За даними фактами проводиться перевірка.

sumy.depo.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *