Увага! Під виглядом діагностики на коронавірус до вас можуть навідатися шахраї

Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи закликає сумчан не вірити шахраям, які користуються занепокоєнням громадян через коронавірус.

Мова про випадки, коли людям обіцяють безкоштовну діагностику на коронавірусну інфекцію, посилаючись на установи охорони здоров’я: зловмисники під виглядом спеціалістів, одягнені у протиепідемічні костюми та маски, проникають до квартир довірливих громадян начебто перевірити температуру або захворювання на COVID-19.

Перші тест системи для визначення коронавірусу вже в Сумах[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/pershi-test-sistemi-dlja-viznachennja-koronavirusu-vzhe-v-sumah/”]ЧИТАТИ[/su_button]

Ще низка історій стосується інформаційної атаки у соціальних мережах та за допомогою СМС-повідомлень на особисті номери.

Тож мешканців Сумської міської ОТГ просять ставитись до подібних випадків критично, дотримуватись інформаційної гігієни та у разі розповсюдження такої інформації звертатись до Кіберполіції (електронна пошта su@cybercrime.gov.ua, тел.: 77-07-16) задля встановлення джерел та притягнення до відповідальності осіб, які поширюють завідомо неправдиву інформацію.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *