За добу на Сумщині троє дітей потрапили до лікарні з травмою, опіком, отруєнням

Тільки за останню добу до лікарень Сум, Лебедина та Кролевця потрапили троє дітей. Поліцейські, які перевіряють обставини нещасних випадків, говорять: травм можна було б уникнути, якби дорослі більш пильно контролювали безпеку малечі.

Так, на Лебединщині з травмами голови госпіталізована однорічна дівчинка. Як з‘ясувалось в ході перевірки, малеча, граючись у кімнаті, невдало впала. Того ж дня до хірургічного відділення Кролевецької лікарні з термічними опіками 1-2 ступенів доставлена дворічна дитина, що перекинула на себе ємність з гарячою рідиною. Потрапила на лікарняне ліжко з отруєнням й 16-річна сумчанка.

Наразі всі троє знаходяться під наглядом лікарів, працівники поліції за кожним фактом проводять відповідні перевірки.

На Сумщині оголосили вирок вбивці, що позбавив життя батька і сина [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-ogolosili-virok-vbivci-shho-pozbaviv-zhittja-batka-i-sina/» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Правоохоронці констатують: всі ці нещасні випадки стали можливими внаслідок  неуважності батьків. І знову звертаються до дорослих з застереженням не залишати на самоті маленьких дослідників, постійно стежити за ними і вживати всіх заходів, аби малеча не могла випадково травмуватися.

Побутову хімію, медикаменти, гострі та ріжучі предмети слід зберігати в недоступному для них місці. Закривайте спеціальними заглушками розетки. Продумайте, де і як краще зберігати побутову техніку, за можливості обладнайте дверцята шафи чи шухляду замком. Слідкуйте, щоб до рук малечі не потрапили батарейки.

Відділ комунікації  поліції Сумської області

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *