Герої Сумщини: президент посмертно нагородив ще 12 воїнів

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджені: Руслан Кобацький, Володимир Клименко, Станіслав Ведьмідь.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня – Назар Майсюк, Євгенія Семененко, Олександр Шостак, Олександр Зозуля, Микола Хвойцев, Денис Золотько, Станіслав Бєлік, Олександр Шинкаренко.

Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» відзначений Роман ОХРІМЕНКО з Білопілля. Бойовий медик гірсько-штурмового взводу загинув за день до свого 20-річчя, на Херсонському напрямку, у Новій Кам”янці.

Володимир КЛИМЕНКО з Конотопщини загинув у травні через поранення, отримані під час обстрілу в Луганській області. Без батька залишились двоє синів.

Руслан КОБАЦЬКИЙ, уродженець села Турки Коломийського району, служив у 58-й окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського. Віддав життя за Україну в бою з російською ДРГ у селі Покровське Бахмутського району. У бійця залишився 7-річний син.

Назар МАЙСЮК народився в селі Рівне Путивльського району. У 2021 році підписав контакт з ЗСУ. Загинув у травні цього року під час виконання бойового завдання.

Бойовий медик Євгенія СЕМЕНЕНКО народилась у Залізничному на Лебединщині. Згодом з родиною переїхала до Боромлі. Служила в першій мотострілецькій роті першого мотострілецького батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Загинула на Херсонщині, їй було 25.

Старший солдат Олександр ШОСТАК з Роменщини загинув через три дні після повномасштабного вторгнення. Обороняючи Чернігів, він потрапив під обстріл авіації рф.

Олександр ЗОЗУЛЯ – учасник АТО, від початку повномасштабної війни захищав територіальну цілісність та незалежність України. У травні під Покровськом Бахмутського району отримав осколкове поранення несумісне з життям.

Станіслав БЄЛІК. Переважна частина його життя пов’язана з Шосткою. З початком повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. Він загинув у травні під час штурмових дій біля Вишневого та Степового на Донеччині.

Олександр ШИНКАРЕНКО – з Орлівки Свеської громади, що на Шосткинщині Поклав життя за Україну під Торецьком Донецької області.

Микола ХВОЙЦЕВ з Сум, водій-слюсар ремонтного відділення бронетанкової техніки, загинув у квітні.

Денис ЗОЛОТЬКО, навідник, був на передньому краї. Щільний артилерійський обстріл у районі Берестового, Ниркового, Врубів на Донеччині не залишив бійцю шансів на порятунок.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *