Хто хоче стати мільйонером: европейська зарплата керівника “швидкої допомоги” в Сумах

Сумський директор «швидкої допомоги» отримав за рік більше мільйона гривень

Про це стало відомо із зарплатної відомості очільника Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолія Александренка за минулий рік.

Згідно з фінансовою звітністю, у 2019 році керівник «швидкої допомоги», разом з усіма нарахуваннями та преміями, отримав більше 1,22 млн гривень (тобто, в середньому, більш ніж по 100 тисяч на місяць!!!). І це не рахуючи пенсії, яка у нього за рік становить біля 100 тисяч гривен!

Найбільшу частину заробітку Анатолія Александренка складала щомісячна премія, яка змінювалася невідомо за яким принципом: лише за вересень вона склала, наприклад, 122 тисячі грн. Це при тому, що лікарі та фельдшери «швидкої» отримують у середньому близько 5 тисяч грн, і керівництво те й робить, що звітує про відсутність коштів на бензин, медикаменти, ремонти тощо. Можливо, за таких нелегких умов роботи закладу має бути межа фінансових «нагород» директора?

Наразі питанням зацікавилися депутати обласної ради, які входять до бюджетної комісії: вони планують детально розібратися у фінансовій ситуації комунального закладу та оцінити адекватність заробітків його очільника.

Шахрайство на почуттях -2: гастролі по Сумській області (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/shahrajstvo-na-pochuttjah-2-gastroli-po-sumskij-oblasti-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Варто також додати, що пан Александренко і раніше не забував про себе любимого. Так за 2018 рік він заробив у своїй організації понад 780 тисяч гривень плюс до цього отримав 97,9 тисяч пенсії (осім би такі пенсії, ага ж?). Про ці дані можна дізнатися із його річної декларації . Цікаво, що свої цьогорічні статки, які практично постійно перевищували 100 тисяч гривень на місяць (а з врахуванням пенсії, так і подавна) головний лікар Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Анатолій Александренко чомусь не задекларував, хоча мав би це робити помісячно, оскільки сумма доходів перевищувала 100 тисяч на місяць. Тому наразі у цього пана будуть проблеми не тільки із суспісльством і своїми колегами, а й з правоохоронними органами.

Також «елітний» медик володіє двома житловими будинками, трьома земельними ділянками та двома автомобілями.

На фото: Декларація про зарплату і пенсію Александренка за 2018 рік.

debaty.sumy.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *