У Сумах біля дитячого закладу на вул. Люблінська собаки кидаються на людей

До редакції звернулася сумчанка Наталія С. Жінка зіткнулася з проблемою, яка часто піднімається на сторінках газет, та у соцмережах, але на жаль, в Сумах вона поки ніяк не вирішується.

Ось що Наталя нам розповіла.
-Сьогодні, 17 лютого, о 8:05 на вул.Люблінська, біля дошкільного навчального закладу №42 на мене напали дві собаки. На щастя, шкоди вони мені не заподіяли, але я дуже сильно злякалася. Я майже була впевнена, що історія закінчиться для мене погано. На вказаній вулиці біля пішохідного переходу стоїть будка, в якій ці собаки живуть, де їх підгодовують. Я так розумію, це роблять волонтери. Справа хороша, але чому люди там повинні боятися ходити? Це вже не перший випадок. Рівно місяць тому ці собаки налякали мою дитину. На щастя сьогодні я була одна. Терпець увірвався. Викликала поліцію, написала заяву. Маю намір звернутися до КП Сумської міськради «Центр догляду за тваринами», щоб будку з собаками звідти прибрали до притулку для собак. На Люблінській ходять батьки з дітьми. Не можна допустити, щоб ще хоча б одна дитина отримала психологічну або що гірше фізичну травму.

Сумчанка звертається до волонтерів, міської влади, поліції, керівництва згаданого КП з проханням відреагувати на цю інформацію, щоб проблема вирішилася цивілізовано.

Щоб і собаки і люди опинилися в безпеці один від одного.

Мер Сум пообіцяв: у лютому виділять кошти на ремонт даху в школі №21 [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/mer-sum-poobicjav-u-ljutomu-vidiljat-koshti-na-remont-dahu-v-shkoli-21/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *