У Сумах учень третього класу приставив ніж до горла однокласниці? (відео)

Вчора, 19 грудня, в школі №20 міста Суми мав місце кричущий випадок, з якого повинні зробити висновок директори шкіл по всьому регіону.

Учень третього класу, нібито, прийшов у школу з ножем і приставив його до горла своєї однокласниці … Потім він її штовхнув і діти побачили кров. Наскільки нам відомо, з дівчинкою все гаразд. Але … Третій клас! ВІСІМ РОКІВ! Де в цей час був вчитель, який не має право залишати дітей самих?

Про це ми дізналися від батьків однокласників хлопчика. Сьогодні, 20 грудня, частина учнів класу прийшли до школи з батьками, які обурені тим, що сталося і збиралися поговорити з керівництвом навчального закладу. Сумчани також розповіли, що герой цієї публікації вже давно тримає в страху весь клас. Неодноразово скаржилися директору. Результат- нуль.

Сумчани, ваші проблемні будинки — з 2020 року це вже ваш клопіт [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchani-vashi-problemni-budinki-z-2020-roku-ce-vzhe-vash-klopit/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Сьогодні в Сумському міському відділі поліції було зареєстровано заяву про булінг в школі №20, яку написали батьки, які тепер бояться відпускати дітей до школи.

Ми подзвонили в школу №20, там ситуацію підтвердили. Підписано наказ про проведення педагогічного розслідування, під час якого адміністрація збирається з’ясувати, що сталося і де в цей час був вчитель? Нам розповіли, що хлопчик стоїть на обліку по школі, з його батьками вже не один раз спілкувалася поліція і їм було винесено попередження. З самим хлопчиком спілкувався психолог, який прийшов до висновку, що дитина адекватна, здатна, але дуже емоційна і ці емоції учень не в змозі контролювати.

Що стосується питання, а чи був ніж, в школі пояснили, що це були ножиці, з якими діти працювали на уроці.

Самого хлопчика з батьками сьогодні в школі не було, хоча їх запрошували на зустріч з директором.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/473303706723890/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *