Увага, фейк: ДПС спростувує інформацію про контроль за переказами на банківські картки

Близько місяця в групах соцмереж по Сумській області поширюється інформація про те, що податківці будуть відслідковувати рух коштів на приватних картках українців і оподатковувати їх.

Як ви пам’ятаєте, ми писали про те, що звернулися до податківців за роз’ясненнями. 

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

 І Державна Податкова Служба спростувала дану інформацію. Зокрема зазначено, що жодних нових податків не вводиться.

«Інформація про те, що вводиться новий податок і тепер будуть оподатковуватися всі кошти, які надходять на приватні картки, не відповідає дійсності. [/su_column][/su_row]Оподаткування здійснюватиметься виключно у випадках, передбачених чинним законодавством», – наголосили у службі.

У ДПС звертають увагу громадян на те, що інформація про банківські рахунки звичайних фізичних осіб (які не є ФОПами) може бути надана банком лише: за запитом ДПС – щодо наявності банківських рахунків; за рішенням суду – про рух коштів чи про будь яку іншу інформацію щодо рахунка. Отже, якщо ДПС дізнається про номер рахунка фізичної особи, то для розкриття більш детальної інформації по ньому (про рух коштів тощо) зобов’язана звернутися до суду.

Збиткове підприємство в Сумах: хто розводить «зайців» у комунальному транспорті? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/zbitkove-pidpriiemstvo-v-sumah-hto-rozvodit-zajciv-u-komunalnomu-transporti/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *