Живицький підписав розпорядження про виїзд за кордон свого радника, що фігурував у тендерному скандалі на Сумщині

Керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький підписав розпорядження про виїзд за кордон декількох громадян. Серед них — радник Живицького Олександр Безніс. Лист з відповідним розпорядженням Сумська ОВА надіслала кореспондентам Суспільного.

Розпорядження Дмитра Живицького датується 20 грудням. Воно видане на підставі листа від Донецької громадської організації “Блок активної молоді”, заснованої у 2010 році. Одним із засновників і головою цієї ГО є Олександр Безніс.

Мета виїзду громадян, серед яких радник голови військової адміністрації, — перевезення через кордон України медичних вантажів, гуманітарної допомоги для області та ЗСУ й інших військових формувань. Виїзд за межі території погоджений, згідно з розпорядженням, з 20 грудня по 20 січня 2023 року.

Ім`я Олександра Безніса почало фігурувати в інформаційному просторі Сумщини після оприлюднення аудіозапису розмови сумських чиновників. За словами сумської журналістки Олени Адаменко, на записі Олександр Безніс погрожував працівникам державного підприємства “Дороги Сумщини”, яке займається закупівлею робіт. Мова про 10,5 млрд грн на утримання доріг Сумщини.

30 грудня цю ситуацію Суспільному прокоментував заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег Клименчуков. Він сказав, що вважає скандал навколо дорожніх тендерів замовним. За словами пана Клименчукова, в адміністрації вважають, що опублікована розмова могла з’явитися, якщо замовником став сам директор ДП “Дороги Сумщини”.

suspilne

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *