На Сумщині на допомогу сім’ям загиблих Героїв виділять майже 8 мільонів з обласного бюджету

Рішенням сесії Сумської обласної ради від 22 грудня 2021 року було затверджено Обласну комплексну програму соцзахисту населення на 2022-2026 роки, один із розділів якої – «Родина Героя» – спрямований на соціальну підтримку захисників і захисниць України та членів їх сімей.

У рамках Програми надається:

– одноразова матеріальна допомога постраждалим (по 25 тис. грн) та сім’ям загиблих (померлих) захисників і захисниць України (25 тис. грн на сім’ю);

– одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих захисників і захисниць України на поховання (15 тис. грн на сім’ю);

– адресна грошова допомога захисникам і захисницям України та сім’ям загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії;

– щорічна разова грошова допомога батькам загиблих (тих, які пропали безвісти), померлих захисників і захисниць України.

На 2023 рік на зазначені цілі в обласному бюджеті заплановано 7,8 млн грн.

На засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги захисникам і захисницям України та сім’ям загиблих 25 січня задоволено заяви 9 постраждалих захисників і захисниць України, 9 заяв сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України щодо надання одноразової матеріальної допомоги, 11 заяв батьків загиблих щодо надання разової грошової допомоги та одному захиснику за проходження обстеження методом магнітно-резонансної томографії.

З обласного бюджету вони отримають допомогу у сумі 626,7 тис. грн.

ВШ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *