На Сумщині знищують пам’ятники: пластик в історичній спадщині

загрузка...

Який сором. На Сумщині в соборах, що є пам’ятками архітектури, замість старих дерев’яних, встановлюють пластикові вікна, в результаті чого будівлі втрачають історичний вигляд. Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомив відомий архітектор Володимир Биков.

Как уничтожается историческое наследие памятник архитектуры национального значения Покровский собор в Ахтырке благодаря бездействию Управления культуры Сумской областной администрации .Теперь кафедральный собор с пластиковыми окнами...
— написав В.Биков.

Через 100 років у Сумській області майже нікого не залишиться ЧИТАТИ

З Биковим повністю згодні його колеги архітектори, які коментують підняту ним тему.

Как уничтожается историческое наследие памятник архитектуры национального значения Покровский собор в Ахтырке благодаря…

Опубліковано Vladimir Bukov Вівторок, 25 лютого 2020 р.

З Вікіпедії

Свято-Покровський кафедральний собор — православний кафедральний собор у районному центрі місті Охтирці Сумської області; яскравий взірець українського бароко середини XVIII століття; історико-архітектурна пам’ятка національного значення.

Власне Покровський собор є головною складовою ансамблю Покровського собору (1753–1825), до якого також входять ще 2 культові споруди — Введенська церква-дзвіниця (1784 рік) і Церква Різдва Христового (1825 рік).

Розташований за адресою: вул. Пушкіна, буд. 1, м. Охтирка—42700 (Сумська область, Україна).

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *