Продавав неіснуючу амуніцію для ЗСУ – на Сумщині судитимуть юнака

До суду направлено обвинувальний акт стосовно 20-річного жителя Білопілля, який ошукував довірливих людей, продаючи неіснуючу військову амуніцію (ч. 3 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

За даними слідства, оскільки з початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну в суспільстві зріс попит на одяг та засоби індивідуального захисту для військових, зловмисник вирішив на цьому незаконно збагатитись. Так, у одному з популярних месенджерів він зареєстрував сторінку, розмістивши там оголошення про продаж військової амуніції. При цьому анонсованого товару в нього насправді не було.

Зокрема задокументовано як у червні 2022 року житель м. Києва перерахував йому передоплату за військовий шолом в розмірі 2 тис. грн. Обіцяний товар чоловік так і не відправив, а гроші не повернув. Також встановлено іще трьох потерпілих – військових, а саме: – бойового медика, солдата інженерно-саперної роти та офіцера Збройних Сил України, які замовляли у 20-річного чоловіка тепловізор, шолом та інші товари військової приналежності. При цьому зловмисник одному з них повідомив, що він також військовий, але втратив ногу під час служби, тому зараз допомагає іншим. Військові, повіривши невідомому, перерахували передоплату в розмірі 37 тис. грн, але замовлення так і не отримали.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *